Можливі ускладнення при протезуванні

Протезування покликане вирішувати проблему відсутності зубів, проте може призводити і до ускладнень. Такі ускладнення найчастіше пов’язані з яснами. До них відносяться:

  • Стоматит. Хвороба, яка зустрічається найчастіше. Причиною виникнення стоматиту є дуже щільне прилягання протезу до ясна. Здавлюючи дрібні судини, протез може утворити пролежні, що призводять до відмирання тканини біля протеза.

Лікування хвороби пов’язане з усуненням причини та зняттям запалення.

  • Карієс на опорних зубах. Причина карієсу – це розвиток мікроорганізмів, що впливають на емаль і вражають зуб. Середовищем розмноження мікроорганізмів служить їжа, що залишилася на зубах. Попередити виникнення карієсу можна за допомогою зубної пасти та щітки. Не слід допускати накопичення їжі під протезами.
  • Алергія на матеріал, з якого виготовлений протез. Найчастіше алергічна реакція виникає на слизовій оболонці рота.

Не слід боятися ускладнень, спричинених протезами. Кваліфікований  стоматолог не допустить виникнення реакцій через неправильно зроблений протез

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.