Міжзубний карієс. Лікування зубів у Сумах

Кількість пацієнтів, що звертаються в стоматологічну клініку в Сумах з карієсом переважає пацієнтів з іншими захворюваннями. Багато хто має такий карієс як міжзубний.

Міжзубний карієс,  як видно з назви, з’являться в проміжках між зубів. Саме ця ділянка схована від наших очей і досить проблематична при чищені зубів. Звичайна зубна щітка тут безсила. Але ця ділянка теж потребує чищення, бо мі зубів накопичуються залишки її і розвиваються хвороботворні бактерії, що виділяють кислоти та руйнують тканину зуба.

Як діагностувати міжзубний карієс?

Самостійно діагностувати міжзубний карієс самостійно дуже і дуже складно по причині місця його розвитку.  Тому при появі неприємного запаху, больових відчуттів під час їжі, слід звернутись до стоматолога.

На стоматологічному прийомі лікар може діагностувати наступними способами:

  • Візуальний огляд за допомогою спеціальних стоматологічних інструментів. Якщо міжзубний проміжок замалий, то використовують інший метод.
  • Рентгенологіний огляд. Рентгенівський знімок дасть візуальну картину наявності карієсу і глибини порожнини. Завдяки знімку буде складений план лікування.

Міжзубний карієс – річ неприємна, але його можна попередити. Для цього нам буде потрібна зубна нитка і періодичні стоматологічні огляди. Рекомендується проводити професійну чистку зубів раз на півроку.

Записатись на стоматологічний огляд в м. Суми можна за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.