Металокерамічні протези і кераміка.

У зубному протезуванні безметалова кераміка застосовується з використанням керамічних накладок та вкладок, вінірів (накладки керамічні на зовнішню частину зуба), зубних протезів та зубних коронок.

В сучасний час, у стоматології, протезування  безметаловою керамікою частіше використовується під час виготовлення незнімних протезів, втім, у певних випадках безметалова кераміка використовується у виробництві знімних протезів (скажімо, у випадках фіксування знімних протезів за допомогою мікроімплантів).

Безметалева кераміка або металокераміка, що віддати перевагу?

У металокерамічних коронках, основою виступає металевий ковпачок з подальшим покриттям керамічним матеріалом, як каркас, в безметалевій кераміці застосовується оксид алюмінію або цирконієва основа коронки, на яку наноситься сама керамічна маса.

Відмінністю і перевагою безметалової кераміки перед металокерамікою є біоінертність, тобто. унікальна нешкідливість для організму та відсутність алергічних реакцій. Також більш натуральний зовнішній вигляд.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.