Лікування зубів в м. Суми. Гостра зубна біль

Навряд чи можна придумати щось гірше, ніж гострий зубний біль. Лікування зубів в м. Суми можна провести в нащій клініці, де пацієнтів з гострим болем приймаємо як можна скоріше.

Гострий зубний біль приносить людині багато занепокоєння, стає неможливо нормально приймати їжу, повернути голову, відкрити рота, випити води тощо. Біль виникає при попаданні холодного повітря на хворий зуб. Терпіти таке просто неможливо і похід до стоматолога не змушує на себе чекати.

Гострий зубний біль є нічим іншим як сигналом у тому, що патологічний процес досить далеко зайшов. У такому разі при зникненні больових відчуттів можна говорити про перехід захворювання на наступну стадію. Сильний біль викликає пошкодження нерва або подразнення тканин, що оточують його.

Причини гострого зубного болю:

  • Проникнення інфекції в зуб через карієс. Тут біль людина відчуває при попаданні на зуб подразника.
  • У шийки зуба оголений дентин, тому виникає висока чутливість.
  • Зуб неправильно запломбований.
  • На поверхні зуба утворилася тріщина.
  • Пульпіт. Захворювання, у якому відбувається запалення нерва (пульпи). Найчастіше причиною пульпіту є занедбаний карієс.
  • Пародонтит. Запальний процес у навколозубних тканинах.

При виникненні гострого болю не потрібно намагатися його перетерпіти і напихати себе знеболюючими препаратами. Записатись до стоматолога у Сумах можна за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.