Лікування зубів у м. Суми

Найпоширеніша стоматологічна хвороба – це безперечно карієс. Першою ознакою його появи служить невелика темна плямка на зубі.

Карієс – це захворювання при якому відбувається дименіралізація твердих тканин зуба та подальше руйнування його структури. Дименіралізації твердої тканини сприяє розвиток бактерій, які мешкають у зубному нальоті та зубному камені. За рахунок виділення кислоти в процесі життєдіяльності, бактерії здатні руйнувати зубну емаль, після чого руйнування всього зуба – це справа часу.

Карієс поділяють по глибині протікання на такі види:

  1. Карієс у стадії плями.
  2. Поверхневий карієс. За нього відбувається руйнація шару емалі.
  3. Середній карієс. Тут вже відбувається руйнування дентину та утворення каріозної порожнини.
  4. Глибокий карієс. Йому характерна об’ємна каріозна порожнина.

У занедбаному стані карієс перетікає у пульпіт. При пульпіті уражається пульпа зуба (нерв). При пульпіті пацієнт відчуває дуже сильний біль, що посилюється у нічний час. Лікування даного захворювання полягає у видаленні нерва та лікуванні каналів зуба.

Щоб не допустити ускладнень, лікувати карієс треба починати якомога раніше. Лікування карієсу в м. Суми відбувається із застосуванням анестезії, тому пацієнту не слід боятися болю. Каріозна порожнина очищається від патогенної мікрофлори. Далі робоча поверхня висушується та обробляється антибактеріальними препаратами. Далі накладається пломбувальний матеріал і формується анатомічна форма зуба.

Поставити пломбу у м. Суми можна у нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.