Лікування зубів у м. Суми

Наврядчи можна знайти людину, якій хоча б раз не доводилося звертатися до стоматолога. Причиною цього може стати зубний біль, рухливість, відсутність зубів, травми, проблеми з яснами і т.д.


Здорові зуби – запорука здоров’я всього організму. У дорослої людини, що звернулася до стоматолога, часто виявляється не воно проблема, а комплекс, оскільки одні захворювання ротової порожнини дуже часто провокують виникнення інших стоматологічних захворювань.
Так, наприклад, за відсутності великої кількості жувальних зубів піддаються сильному навантаженню передні зуби, що призведе до появи сколів. Починати відновлювати передні зуби, не вирішивши проблему із жувальними, буде безглуздо. Спочатку лікар-ортопед за допомогою протезів або імплантатів повинен відновити жувальні зуби, після чого перейде до реставрації передніх.
Неправильно розташовані зуби у ряду складно очистити. Імовірність виникнення карієсу збільшується в кілька разів, крім того, неправильний прикус може бути причиною запалення ясен. Тому лікування карієсу або хвороби ясен буде тимчасовим, і через деякий час проблема виникне знову. Щоб цього уникнути, слід обернутися до ортодонта.
Правильний догляд за зубами є гарною профілактикою стоматологічних захворювань, але таку профілактику слід доповнювати періодичними візитами до стоматолога. На таких прийомах лікар може проконтролювати стан зубів, виявити хворобу на ранній стадії та усунути причини її виникнення.

Отримати консультацію стоматолога у Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.