Лікування ясен в Сумах. Кровоточивість ясен

Лікування ясен в Сумах проводится спеціалістами з використанням суасних препаратів та методологій. Слід звертати увагу на стан своїх ясен, адже це так само валиво, як і стан зубів.

Ми могли помічати, що після чищення зубів на щітці залишається кров. Іноді може вистачити заміни своєї щітки на щітку з м’якшою щетиною, але частіше це говорить про проблеми з яснами. Що робити у подібних ситуаціях?

Кровоточивість ясен з’являється з наступних причин:

  • Погана якість догляду за зубами. Багато хто не безвідповідально ставиться до гігієнічних заходів щодо ротової порожнини, або в кращому варіанті виділяють для цього менше хвилини. За цей час добре видалити залишки їжі та наліт неможливо. Утворюється зубний камінь. Зубний камінь, що знаходиться під ясною, здатний викликати запальний процес і кровоточивість.
  • Виникнення кровоточивості ясен може вказувати на появу гінгівіту, пародонтиту або періодонтиту. Також ясна, що кровоточать, є і ознакою захворювань не стоматологічного характеру (рак крові, гемофілія, ГРВІ і т.д.).
  • Розріджувати кров можуть деякі лікарські препарати, і кровоточивість ясен є побічним ефектом їх прийому.
  • Нестача в організмі вітамінів таких груп: В, С та Е.
  • Викликати появу на яснах крові можуть неправильно підігнані коронки або ортодонтичні конструкції.

У будь-якому випадку після того, як ви помітили кровоточивість ясен, слід відвідати консультацію стоматолога. Не варто ігнорувати появу крові на яснах, оскільки це може бути ознакою розвитку захворювання.

Консультацію з приводу лікування ясен у м. Суми можна отримати за телефоном

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.