Лікування ясен в м. Суми

Пародонтологія – розділ стоматології, що займається вивченням та лікуванням хвороб ясен. Проблеми з пародонтом мають близько 70% населення усієї планети, при цьому різноманітність захворювань налічує близько двадцяти різновидів.

Найчастіше зустрічаються такі захворювання пародонту:

  • Гінгівіт.
  • Пародонтит.
  • Пародонтоз.

Основна причина виникнення захворювань тканин пародонту – наліт. Наліт утворюється на зубах як безбарвної плівки. Якщо ігнорувати його наявність і не робити ніяких дій, наліт затвердіє і перетвориться на зубний камінь. Зубний камінь травмує ясна, провокуючи запальне захворювання гінгівіту.

Гінгівіту характерні такі симптоми: набряклість, кровоточивість, неприємний запах із рота. Якщо вчасно не розпочати лікування гінгівіту, то захворювання переросте на пародонтит. При пародонтиті утворюється пародонтална кишеня, в якій розвиваються бактерії.

Вилікувати захворювання ясен можна за допомогою фотодинімічної терапії (ФДТ). Суть методу полягає у обробці уражених ділянок гелем з подальшим опроміненням лазером. При взаємодії лазерного променя з обробленим ділянкою відбувається фотохімічна реакція. Виділяється активний кисень і відбуваються окислювальні процеси, що знищують патогенну мікрофлору.

Лікувати ясна в Сумах

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.