Лікування пародонту в Сумах

Проблеми з яснами трапляються досить часто. За статистичними даними, проблеми з пародонтом мають 65% населення Землі. При цьому половина навіть і не підозрює про можливе захворювання.

З чим пов’язане поширення хвороб пародонту?

Насамперед, це залежить від самої людини. При ретельній та постійній гігієні порожнини рота ймовірність виникнення пародонтиту значно нижча. Люди часто ігнорують симптоми захворювання та відкладають візити до лікаря.

Не слід забувати і про профілактичні візити до своєї стоматологічної клініки. Ваш стоматолог перевірить як стан зубів, а й стан ясен. За потреби проведе своєчасне лікування.

Причиною розвитку хвороб пародонту може бути недостатньо приділена увага самого лікаря-стоматолога, який приділяє мало уваги діагностиці захворювань ясен.

На що слід звернути увагу?

Найбільш поширений симптом хвороби ясен – кровоточивість. Якщо ви стали помічати, що після чищення зубів на щітці залишається кров або після того, як відкушує тверді продукти (н-р яблуко), починає з’являтися кров, слід звернутися до лікаря. Також вказує на захворювання ясен їх почервоніння та опухлість.

Лікувати ясна у м. Суми можна у нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.