Лікування молочних зубів. Дитяча стоматологія в м. Суми

Дитячому стоматологу у м. Суми батьки часто задають однакове питання.Чи потрібно лікувати карієс молочних зубів?  Відповідь – однозначно так.

Незважаючи на переконання багатьох батьків, що лікувати молочні зуби не обов’язково, адже вони все одно зміняться, лікування молочних зубів є обов’язковим. Інфекція із зараженого молочного зуба може потрапити в постійний зачаток і пошкодити його. Також рання втрата молочних зубів веде до того, що на вільне місце посунуть сусідні зуби, тоді постійним не вистачить місця прорізатись і вони прорізатимуться як доведеться. В результаті маємо неправильний прикус. Крім цього не ліковані молочні зуби ведуть до таких ускладнень:

  • Гіпоплазія емалі.
  • Імунітет дитини знижується.
  • Запалення кістки щелепи.
  • Виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту.

Щоб уникнути неприємних ситуацій до дитячого стоматолога, рекомендовано вести дитину вже через півроку після прорізування перших зубів. Це дозволяє проконтролювати правильність розвитку зубів та попередити можливі захворювання.

Лікування дитячого карієсу залежить від стадії захворювання. на стадії каріозної плями проводиться процедура ремінералізації та герметизація фісур. Середній та глибокий карієс передбачає застосування анестезії. Місце, куди планується бити анестезію знеболюють спеціальним гелем, щоб дитина не відчула укол. Далі формується та очищається порожнина. Пломбу дитина може вибрати сама. Сьогодні для дітей розроблено різнокольорові пломби.

Записатись на прийом до дитячого стоматологав  Сумах можна за телефоном нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.