Лікування кровоточівості ясен. Лікування ясен в Сумах

Проблеми з яснами, такі як кровоточивість, можуть вказувати на серйозні стоматологічні проблеми та вимагати негайного уваги. Хоча кровоточивість ясен може бути досить поширеною, вона не повинна ігноруватися, оскільки вона може бути ознакою запалення ясен або пародонтиту. Лікування цієї проблеми може включати як професійну допомогу стоматолога, так і домашні заходи для полегшення стану.

Стоматолог може рекомендувати професійну чистку зубів для видалення нальоту та зубного каменю, які можуть бути одними з основних причин запалення ясен та кровоточивості. Також може бути рекомендована глибока професійна очистка, відома як діагностична стоматологічна процедура, для лікування глибоких кишень пародонтального захворювання, які можуть спричиняти кровоточивість.

На дому пацієнти можуть дотримуватися правильної гігієни порожнини рота, що включає щоденне чищення зубів двічі на день, використання нитки для чищення міжзубних проміжків та використання міжзубних щіток для очищення важкодоступних ділянок. Промивання ротової порожнини антисептичними місцевими засобами також може допомогти зменшити запалення та кровоточивість.

Кровоточивість ясен – це проблема, яка може вказувати на серйозні стоматологічні захворювання. Професійне лікування у стоматолога, таке як професійна чистка зубів в м. Суми та глибока очистка кишень, а також дотримання правильної гігієни порожнини рота на домашньому фронті, можуть допомогти у лікуванні та попередженні цієї проблеми. Необхідно шукати допомогу стоматолога, якщо кровоточивість ясен стає частою або не зникає після вжиття заходів домашнього лікування.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.