Лікування карієсу у Сумах. Пломбування зубів в м. Суми

Карієс зуба означає його руйнування. З латини це слово перекладається як “гниття”. Лікування карієсу у м. Суми – це найчастіша процедура в стоматологічному кріслі.

Навряд чи можна знайти людину, яка хоч одного разу не мала карієсу. Причина появи карієсу – бактерії, які живуть наших зубах.

У процесі життєдіяльності вони виділяють кислоту. Яка роз’їдає захисний шар зуба – емаль. Карієс потрібно лікувати відразу ж як тільки ви його помітили, тому що відкладаючи лікування можна взагалі втратити зуб.

Звернутися до стоматолога для лікування карієсу потрібно ще й з тієї причини, щоб не допустити ускладнень, адже занедбаний карієс призводить до пульпіту. Пульпіт викликає сильний біль і лікувати його складніше карієсу, оскільки потрібно буде пломбувати канали.

Лікування карієсу проводиться абсолютно безболісно і із застосуванням найсучасніших матеріалів. За потреби лікар зробить анестезію. Потім проводиться очищення каріозної порожнини від патогенної мікрофлори. У підготовлену порожнину встановлюють пломбувальний матеріал та формують анатомічну форму зуба. Заключний етап – полірування. От і все. Чим раніше звернутися за допомогою, тим легше і дешевшим буде лікування.

Для того. Щоб уникнути виникнення карієсу, потрібно стежити за своїми зубами. Регулярне чищення зубів (вранці та ввечері), застосування зубної нитки та періодичні консультаційні візити до стоматолога, допоможуть зберегти здоров’я ваших зубів на довгі роки.

Запломбувати зуб у Сумах можна у нашій клініці, записавшись на прийом по телефону.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.