Лікування каналів зубів. Лікування зубів у м. Суми

Кожен з нас стикався з словосполученням «зубний нерв», а дехто мав можливість відчути як це  різкий зубний біль при оголенні нерву. Пульпа розташована в середині зуба і являє собою м’яку тканину з судин та нервових закінчень.Лікуванням захворювань зубної пульпи займається розділ стоматології за назвою «ендодонтія».

Найчастіше у народі пульпу називають зубним нервом. При запаленні пульпи пацієнт відчуває страшний біль. Виникає запалення пульпи найчастіше через занедбаного карієсу. Нагадаємо, що карієс спочатку руйнує емаль зуба, потім дентин і далі дістається пульпи. Це захворювання називається пульпітом. При пульпіті зуб реагує на гаряче чи холодно, біль виникає за тиску на зуб. Посилюється біль у нічний час і носить гострий ниючий характер. При перших симптомах слід звернутися до лікаря. Якщо відразу до лікаря звернутися не виходить можна прийняти знеболювальне, але за першої ж можливості сходити до стоматолога, оскільки хвороба може дати ускладнення та перерости в періодонтит.

Лікування пульпіту найчастіше передбачає видалення пульпи, попередньо для оцінки ситуації лікар робить рентгенівський знімок. Після видалення канали зуба чистять та обробляють антисептиком, далі канали пломбують, а зубу надають анатомічну форму за допомогою пломбувальних матеріалів. Усі маніпуляції проводяться з використанням анестезії.

Лікування каналів у м. Суми проводять фахівці нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.