Лазерна стоматологія . Лікування карієсу лазером

Фактично самозцілення зуба з допомогою інноваційної методики лікування лазером представили американські вчені. Такий тип лікування сподобається насамперед пацієнтам, які панічно бояться бормашинки.

Вчені з Мерілендського інституту заявляють, що загоєнню зуба сприяє вплив на зубні тканини лазерних променів. За їхніми словами, під час на зуб лазерного пучка активізуються стовбурові клітини. Ті своєю чергою починають виробництво мінералізованої тканини – дентину. Таким чином відбувається самозагоєння пошкодженого карієсом зуба. При цьому застосування бормашинки для формування порожнини та пломбувальний матеріал більше не потрібний.

Процедура лікування карієсу лазером займає лише п’ять хвилин. Такий метод лікування абсолютно безболісний і сподобається пацієнтам, котрі раніше боялися відвідувати стоматолога. Крім того, лікування лазером не має побічних ефектів та виключає рецидив.

На жаль, поки що це лише наукова розробка, яку випробували лише на щурах. Клінічні випробування на людях не проводилися, але через деякий час, сподіватимемося, така технологія лікування карієсу практикуватиметься у кожній гарній стоматологічній клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.