Користь винограду. Як виноград впливає на наші зуби

Виявляється, що виноград – це не тільки улюблені ласощі багатьох людей. Вчені кажуть, що регулярне вживання винограду сприяє нормалізації кислотності у ротовій порожнині. Виноград має антибактеріальну властивість. Приблизно на 85% знижується активність хвороботворних бактерій при вживанні винограду.

Вчені з Америки під час досліджень виявили корисні властивості винограду. Виявляється в насінні та шкірці цих ягід міститься компоненти під назвою «многофеноли». Багатофеноли допомагають протистояти активності хвороботворних бактерій, що осіли на зубах. За розрахунками вчених, лише 100гр винограду на день допоможе покращити стан здоров’я порожнини рота.

Утворення карієсу відбувається за рахунок того, що бактерії виділяють молочну кислоту. Так відбувається при переробці бактеріями вуглеводів та цукру, які вони одержують із з’їдених нами продуктів, частки яких прилипли до зубів. Науковці провели спостереження за впливом на хвороботворні бактерії багатофенолів. При вживанні винограду кислотність у ротовій порожнині нормалізується та загроза утворення карієсу знижується.

Багатофеноли містяться як у білому винограді, так і в червоному. Однак, тут вибір краще зупинити саме на червоному винограді, оскільки вміст у ньому багатофенолів наполовину більший.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.