Користь сиру для наших зубів

Сир має бути в раціоні – такою є думка дієтологів. З ними згодні і стоматологи, стверджуючи, що сир не тільки смачний, але і є добрим профілактичним засобом проти карієсу.

Стоматологи щоразу стверджують, що слід виключити з раціону, щоб зберегти здоров’я зубів. Потрібно спробувати відмовитися від алкоголю, солодких газованих напоїв та надмірного вживання високовуглеводної їжі.

Співробітники Western Dental Service Inc опублікували список корисних для здоров’я продуктів. До нього увійшли чорний і зелений чай, жувальна гумка з ксилітом. Вживаючи свіжі тверді овочі та фрукти ми очищаємо зуби від нальоту та підвищуємо слинові виділення. Як відомо, слина змиває з зубів залишки їжі.

На особливе місце було поставлено сир. Карієс утворюється за рахунок дії на емаль хвороботворних бактерій. Ослаблена емаль швидко піддається руйнуванню і щоб її зміцнити потрібно мати у своєму раціоні їжу із вмістом кальцію. Вживання сиру підвищує на 60% концентрацію цього елемента зубної емалі. Після їжі рекомендується з’їсти сир, він також добре очистить зуби від залишків на них їжі.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.