Користь чаю з молоком

З чашки чаю починається день багатьох людей. Саме цей напій – невід’ємна складова життя мільйонів. Чай п’ють по-різному: комусь подобається чай з лимоном, комусь з м’ятою, одні віддають перевагу зеленому, інші – чорному, а деякі додають у чай молоко. Додавання до чаю молока сприяє збереженню білизни зубів. Такого висновку дійшли канадські вчені.

Вчені говорять про те, що білок, який міститься в молочних продуктах і не допускає утворення на зубах плям, набагато ефективніше відбілюючих паст.

Дослідники Університету Альберти, провівши низку дослідів, дійшли висновку, що утворенню на зубах плям перешкоджає молоко, що додається до чаю. При цьому чай з молоком показав себе більш ефективним, ніж зубні пасти з відбілюючою властивістю. Відбілюючу дію напою вчені зіставляють із професійними відбілюючими препаратами.

Чай займає друге місце після води за вживанням. Міцно заварений чай здатний змінити відтінок зубів, але додавши в нього трохи молока ми можемо прибрати цей ефект. Танін, що міститься в чаї, що впливає на смак, так само впливає і на утворення на зубах плям, але казеїн, що міститься в молоці, нейтралізує їх дію.

Нагадаємо, що чай із молоком широко популярний в Англії. У нас цей напій люблять не багато, проте цей висновок вчених змушує переглянути свої погляди.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.