Коронки з діоксиду цирконію. Поставити коронку в Сумах

Зубні коронки можна без перебільшення назвати найпоширенішим зубним протезом. Рано чи пізно люди звертаються до стоматолога із проблемою, вирішити яку можна лише встановленням коронки. На сьогоднішній день пацієнт може вибрати ту коронку, яка йому сподобається і яку він може собі дозволити.

На вартість коронки та її зовнішній вигляд впливає матеріал, з якого вона виготовлена. Напевно, кожній людині хочеться, щоб зубна коронка була надійною та непомітною на тлі решти зубів. З такими вимогами чудово справляється коронка з діоксиду цирконію.

Коронки з діоксиду цирконію або цирконієві коронки є безметалевою конструкцією. Але не варто вважати, що якщо в коронці відсутній металевий каркас, то вона буде крихкою. Матеріал коронки, що розглядається нами, не поступається за міцністю. При виготовленні цирконієвої коронки використовуються передові технології і виключається ручна обробка.

До переваг цирконієвих коронок відносять:

  • Найбільш природний зовнішній вигляд. Таку коронку ніхто не зможе помітити на тлі решти зубів.
  • Цирконієві коронки ретельно підганяються до ясна.
  • Довгий термін служби. При дбайливому відношенні та постійному догляді цирконієві коронки здатні прослужити понад двадцять років.
  • Зручність під час встановлення.

Щодо недоліків, то єдиним недоліком цирконієвої коронки залишається її висока вартість.

Задати питання стосовно встановлення зубних коронок в м. Суми можна в клініці Brilliant Smile.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.