Коли видаляти зуби мудрості

Зуб мудрості – це останній у ряді зуб, який і прорізається останнім. Його поява часто супроводжується больовими відчуттями. Якщо Ви відчули, що зуб мудрості почав прорізуватись, краще записатися на консультацію стоматолога.

На консультації стоматолог перевірить правильність напряму зростання зуба. У цьому йому допоможе рентгенівський знімок. У випадку, коли зуб мудрості росте в неправильному напрямку, пацієнт буде направлений до хірурга, який найчастіше приймає рішення про видалення проблемного зуба.

Видалення зуба мудрості переноситься і проводиться набагато легше під час його зростання. Своєчасне видалення допоможе уникнути можливих проблем у майбутньому. Адже зуб мудрості при неправильному зростанні може почати рухати зубний ряд, формуючи неправильний прикус. Не повністю прорізаний зуб мудрості залишається частково вкритий ясенним каптуром. Під такий капюшон потрапляють бактерії та починається запальний процес. Поразка карієсом може бути на причинному зубі, а й перейти на сусідній моляр.

Зуб мудрості може бути повністю прорізаним, частково прорізаним і повністю залишатися під ясенною тканиною. Якщо зуб прорізався повністю, видалення буде легким і швидким. А якщо ні, то хірург буде змушений розрізати ясна, щоб дістатися до зуба.

Видалити зуб мудрості в Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.