Кераміка на основі оксид цирконію

Створення матеріалу найбільш наближеного до виду живих зубів вивело протезування нового рівня. Тепер протез може максимально природно виглядати завдяки прозорості матеріалу, якої не мали металокерамічні протези, навіть виготовлені із золота або платини.

Завдяки хімічній стабільності кераміка давно використовується стоматологами. Цей матеріал міцний і має добрий зовнішній вигляд. Застосовується у виготовленні знімних протезів, так і не знімних імплантів.

Для створення міцної конструкції в сучасній стоматології застосовують цілісні системи з каркасом з кераміки на основі оксиду цирконію. Кераміка на основі оксид цирконію має найкращі на сьогоднішній день механічні властивості. До таких властивостей відносяться стійкість на вигин, розтріскування та збереження структурної цілісності.

Оксид цирконію підійде пацієнтам з непереносимістю до деяких матеріалів та металів. Цей матеріал має ідеальну біосумісність. Єдиним протипоказанням до застосування конструкцій на основі оксиду цирконію залишається бруксизм та глибокий прикус.

Дізнатися вартість коронок на основі окид цирконію у Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.