Карієс. Чому він з’являється?

Нажаль, останні десятиліття спостерігається негативна тенденція. Ураження зубів карієсом спостерігається більш частіше, ніж в минулі роки. Спробуємо розібратись чому таке трапилось.

Доведено, що наші пращури страдали карієсом значно ріже ніж ми зараз. Це свідчить про те, що якість життя втрачається. В результаті досліджень було виявлено, що бактерії зубного нальоту не так негативно впливали на зуби ще років двадцять тому.

Причина цьому явищу доволі проста – харчування. Сучасне харчування містить забагато вуглеводів. А саме вони роблять сприятливе середовище для їх розмноження.  В процесі життєдіяльності бактерії виділяють кислоту, яка руйнує тверде зубне покриття. Так і утворюється карієс. Цей процес проходить безболісно і зовсім непомітно для людини. Тому дуже важливо відвідувати профілактичні огляди у свого стоматолога, щоб зреагувати на початок розвитку каріозного процесу. Це вийде знано дешевше лікування і збереже здоровий зуб.

Крім  впливу на здоров’я зубів, таке харчування негативно відображається на шлунково-кишковому тракті, і це впливає на стан організму в цілому.

Для профілактики карієсу недостатньо чистити зуби два рази в день. Перегляньте свій раціон харчування та не нехтувати відвідуванням стоматолога з консультативними візитами раз на півроку.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.