Капи для вирівнювання зубів

Коли ми чуємо слово «капа», то відразу уявляємо собі громіздку конструкцію із пластику якої користуються боксери. Ортодонтична каппа чи елайнер абсолютно не схожа на спортивну. Її виготовляють із прозорого матеріалу та підганяють дуже щільно до зубів, що робить її непомітною з боку.

Вирівнювання зубів за допомогою капи здійснюється при надяганні її на зуби пацієнта. Щільно сидяча капа чинить тиск на нерівний зуб повільно ставить його на своє місце, задаючи правильне положення зубу. Тиск, що створюється на проблемну ділянку, не викликає у пацієнта відчуття болю та дискомфорту. За відгуками пацієнтів можна сказати, що звикання до ортодонтичної капи відбувається швидше, ніж звикання до брекетів. Особливістю лікування за допомогою капи є періодична заміна її корекції тиску на нерівні зуби. Виходячи з цього, потрібно мати на увазі, що вирівнювання зубів за допомогою кап тривале. У середньому потрібно до десяти кап, а у складних випадках і до п’ятдесяти.

Перехресний прикус, збільшені міжзубні проміжки або корекція зубної дуги – це причини застосування стоматологічних кап. Надати правильне положення вашим зубам і мінімізувати відчуття незручності – це завдання для елайнера.

Отримати консультацію ортодонта в Сумах можна в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.