Імплантація зубів в місті Суми

Імплантація

 

Всяке внутрішнє втручання в людський організм автоматично набуває статусу операційного і характеризується певними особливостями у підготовці до його проведення та вимогами до стану здоров’я пацієнта. Ось і імплантація зубів це не просто діагностика, загальне обстеження і можливе лікування інфекції, у випадку, коли такі є, але і прийом спеціальних препаратів, які покликані не допустити можливі післяопераційних ускладнень і больових відчуттів.

Не слід вважати, що якщо зубна імплантація має статус операції, то вона неодмінно супроводжується дуже сильним болем, проходить під загальним наркозом і вимагає довгого періоду відновлення. У реальності процедура є навіть менш небезпечною для організму, ніж просте видалення зубів, фактично ніколи не супроводжується серйозними ускладненнями чи необхідністю тривалої реабілітації. Відновлення навіть по закінченні найскладніших операцій з імплантації декількох імплантів та нарощуванню кістки не займає більше 3 місяців.

До речі, під реабілітацією тут слід розуміти зовсім не необхідність проводити довгі дні вдома або в лікарні, але прийом певних ліків, підвищена увага до гігієни і полоскання рота антисептиками. Больовий синдром ясно виражається далеко не у всіх пацієнтів, проте навіть при високому рівні такого не триває більше 1-2 тижнів, усувається препаратами, виписаними стоматологом. Не варто боятися операції з зубної імплантації, адже Ви дбаєте тільки про власне здоров’я і красу, в той час як безболісне і грамотне проведення процедури є турботою стоматологів.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.