Імплантація зубів в м. Суми. Вставити імплант

Вставити імплант

 

Чи правда, що сучасні стоматологічні технології – раціональне рішення проблем із зубами? Високопрофесійна стоматологічна зубна імплантація полягає у створенні зубного ряду або заповненні прогалин у ньому. Для цього можуть використовуватися навіть стандартні знімні протези. Однак зубна імплантація – принципово нова технологія, яка дає можливість уникнути всіх проблем, які пов’язані з носінням протезів всіх типів.

По-перше, імплантація полягає у створенні імітації кореня зуба, що дає можливість надавати постійні навантаження на окістя. Це дає можливість перешкоджати утворенню порожнин і появі різних захворювань, які іноді пов’язані з носінням протезів. По-друге, вживані матеріали служать довше, навіть ніж найсучасніші (і дорогі) знімні протези, коронки і інші всілякі замінники імплантів, які при цьому не стають невід’ємною частиною порожнини рота.

Естетичний аспект імплантації також вельми важливий, оскільки протези виготовляють з урахуванням будови і натурального кольору зубів, що робить їх фактично схожими з рідними зубами. Це дає можливість посміхатися спокійно, не відчувати незручності або дискомфорту під час носіння. І, звичайно ж, важлива міцність імплантів – з ними можна їсти практично все, не боячись зламати новопридбаний зуб.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.