Імплантація зубна у Сумах

Зубна імплантація на сьогоднішній день являє собою найефективніший спосіб відновлення втрачених зубів. Це складний процес, потребуючий від лікаря неабияких знань і навичок. Сама імплантація складається з таких етапів:

 

  1. Підготовчий етап. Тут лікар оцінює загальний стан порожнини рота. За необхідності проводить лікування зубів та зняття зубних відкладень. Проводиться комп’ютерне моделювання та розробляється план лікування.
  2. Етап підготовки кісткової тканини. Якщо кісткової тканини недостатньо для встановлення імплантату, її доведеться наростити.
  3. Вживлення імплантату в кістку.
  4. Формування ясен.
  5. Встановлення протезу.

Найчастіше перед початком протезування у пацієнтів виникає питання щодо третього етапу – імплантату вживлення в кістку. Зупинимося на цьому детальніше.

Процедура імплантату вживлення в кісткову тканину займає приблизно півгодини, але для приживлення знадобиться кілька місяців. Багатьох пацієнтів лякає цей етап, але побоюватися тут нема чого, адже вживлення проводять під анестезією, а якщо є показання – під загальним наркозом.

Імплантація проводиться такими проколами:

  1. Класичним. Тут лікар розрізає та відшаровує ясна для доступу до кістки. Бором у кістки формується ложе, яке поміщають імплантат. На імплантат ставлять заглушку і накривають яснами. Десна ушивається.
  2. Мініінвазивним. Такий прокол застосовують для моментальної імплантації. Проколюють відразу обидві тканини, без розрізу ясен. Імплантат вкручується через ясенну та кісткову тканини.
  3. Фіксацією одразу в зубну лунку. Імплантат встановлюється одразу після видалення зуба. Причому одразу навантажувати імплантат чи залишити час для приготування, вирішує лікар.

Питання, стосовно зубної імплантації у Сумах, можно задати на консультації в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.