Імплантація зубів в Сумах. Навіщо потрібна імплантація?

Встановити зубний імплантат в м. Суми від недавно  може практично кожен. На сьогодні імплантація зубів – це найсучасніший і найдосконаліший спосіб заміни відсутнього зуба.

Останні роки спостерігається тенденція, при якій втрачати зуби стали люди молодші ні раніше. Раніше втрачати зуби люди в середньому починали після сорока років. Причини цьому самі різноманітні. Але у всякому випадку в доволі молодому віці без зубів ходити нікому не хочеться. І тут на поміч приходить імплантація. На відміну від мостів і коронок. Імплант повністю імітує натуральний зуб.

Завдяки титану, з якого виробляють імплантати, протез повністю імітує натуральний зуб і не викликає алергічної реакції організму. Ясна на місці відсутнього зуба починають нормально функціонувати, а жувальне навантаження рівномірно роз приділяється на всі зуби.

Протипоказань до імплантації зубів практично немає. Приживлення імплантів  становить 99%. Частіше проблеми приживлення виникають через  помилки хірурга, тому дує важливо знайти кваліфікованого лікаря перш ніж приступити до процедури.

Строк служби зубного імплантата необмежений. В залежності від матеріалу коронкової частини її може бути потрібно замінити, але це раз в двадцять років

Отримати консультацію стосовно імплантації зубів у м. Суми можна в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.