Імплантація зубів у Сумах. Способи імплантації

Як відомо, вживання зубного імплантату є найбільш ефективним способом замінити відсутній зуб. Залежно від того, як імплантат взаємодіє з твердими та м’якими тканинами, застосовують такі способи імплантації:

  • Підслизова імплантація. Є способом надійно зафіксувати знімні протези шляхом вживлення під слизову оболонку магнітів.
  • Внутрішньослизова імплантація. Застосовується створення кріплення протезів при дефекті розвитку піднебіння чи атрофії альвеолярного відростка. Такі імплантати виглядають як кнопки, на які фіксується протез, що знімається.
  • Імплантація підокістячна. Для такої імплантації потрібне зняття зліпка кісткової поверхні. По зліпку методом лиття виготовлять імплантат, який встановлять під окістя. Такий спосіб імплантації застосовується при кістковій атрофії.
  • Внутрішньокістково-піднадкісткова імплантація. Такі імплантати мають особливу конструкцію і поєднують у собі властивості внутрішньокісткових та підокисних імплантатів. Застосовуються за відсутності кількох зубів передньої частини щелепи для максимальної стійкості імплантату.
  • Для запобігання патологічній рухливості зубів застосовують внутрішньозубну імплантацію. Для цього використовують металеві штифти.
  • Внутрішньокісткова імплантація. Імплантат у такому разі вживлюється в щелепну кістку через ясна і окістя.

Для кожного методу імплантації існують різні типи імплантатів (гвинтові, пластинчасті тощо).

Отримати консультацію стосовно імплантації зубів у Сумах

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.