Імплантація зубів у Сумах. Чи можна палити після імплантації?

Імплантація зубів у Сумах. Імплантація – це серйозне оперативне втручання і важливо, щоб під час післяопераційного періоду пацієнт дотримувався всіх приписів лікаря. Слід і відмовитись від шкідливих звичок.

Безліч проведених досліджень доводять той факт, що куріння після імплантації зубів призводить до збільшення ризику появи ускладнень. Справа в тому, що куріння призводить до інфікування місця проведення операції. При цьому імплантат не приживається та відторгається організмом.

Як саме куріння впливає на зосередження бактерій у місці імплантації ще не з’ясовано, але мікроорганізми з ясен у курців накопичуються в районі проведення операції та провокують запальний процес.

Так само доведено, що люди, що палять, схильні до ускладнень не тільки після встановлення імплантатів, а і після попереднього нарощування кісткової тканини (якщо її недостатньо для встановлення імплантату).

Внаслідок куріння кровообіг порушується. Це позначається на загоєнні місця встановлення імплантату.

Ще один аргумент не на користь куріння – це утворення зубних відкладень та зміна кольору зубів.

Як можна помітити куріння дає лише негативний результат. Кидайте курити та будьте здорові!

Отримати консультацію з приводу імплантації зубів у м. Суми можно у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.