Імплантація зубів у м. Суми

Імплантація зубів в Сумах є передовою методикою заміни втраченого зуба на штучний. Завдяки імплантації стало можливим повне відновлення всіх функцій зуба, забезпечивши хороший зовнішній вигляд.

Успішна імплантація зубів на сьогоднішній день проводиться практично у 100% випадках. Це високий показник, якого стало можливо досягти завдяки сучасним розробкам та кваліфікації лікарів.

При імплантації зубів у щелепну кістку вживлюється титановий стрижень, який виконує функцію кореня зуба – це основний етап імплантації. Перед цим слід провести обстеження на наявність протипоказань. Процес приживлення імплантату триває кілька місяців (від чотирьох до шести). Приживлення імплантату в нижній щелепі швидше через більш високу щільність кістки. Верхня щелепна кістка має безліч повітроносних каналів і від цього вона більш пухка, а отже, приживлення імплантату до неї займає більше часу. За час приживлення титановий стрижень зростається кісткою, забезпечуючи надійне скріплення.

Після приживлення на імплантат встановлять абатмент – елемент, що зв’язує титановий корінь та коронкову частину. Завершальним етапом буде встановлення штучної коронки.

Пройшовши всі етапи імплантації, пацієнт отримує повноцінну заміну втраченим зубам. Повністю відновлені нові зуби не завдають дискомфорту і не вимагають звикання.

Дізнатись яка ціна зубних імплантатів у Сумах можна за телефоном нашої клініки.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.