Імплантація зубів (м.Суми)

У вас проблема відсутності зубів? На сьогоднішній день існує метод, який дає можливість зробити якість життя набагато вищим, тим більше, імпланти зубів отримали лише позитивні відгуки від їхніх власників. Вони допоможуть кожному стати впевненішими, бо виглядають як звичайні зуби!

Їх сміливо можна назвати сучасним дивом протезування зубів, вони можуть бути дуже точно підібрані до рідних зубів, тому дозволять повернути вам впевненість у собі та посмішку до її колишнього стану.

Імплант виготовляється із твердого міцного матеріалу. Найчастіше використовується титан або цирконій, як правило у вигляді багатокомпонентної конструкції, що впроваджується в кісткову щелепну тканину.

Зубні імплантати мають такі переваги: ​​вони виглядають, функціонують і сприймаються як натуральний зуб, вони можуть зупинити атрофію кісткових тканин у тому місці, де відсутній зуб.

Також зубні імпланти дадуть можливість відновити натуральний прикус та жувальні здібності, дадуть можливість уникнути вікових змін міміки обличчя, з ними не буде проблем суміжних зубів, а у разі повної відсутності зубів є можливість встановити незнімні протези. Кожен знає, що зубна емаль дуже важлива, а при обточуванні зубів під час протезування відбуваються незворотні наслідки, навіть у випадках, коли протезування буде зроблено високоякісно, ​​все одно існує небезпека того, що може бути зачеплений нерв. У певних випадках обточування загрожує живучості пульпи, тому зубні імпланти отримали більш позитивні відгуки, ніж протезування, і не тільки від самих пацієнтів, а й лікарів.

Питання по імплантації зубів у м. Суми можна задати на консультації в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.