Хто частіше втрачає зуби?

Хто з людей найбільш схильний до втрати зубів? таким питанням задалися вчені Університету Дюка (США). За даними стоматологів їм вдалося знизити группу ризику. Виявилося, що найчастіше зуби втрачають діабетики та особливо діабетики афроамериканці.

Давно відомо, що діабет позначається на стан здоров’я людини. Він провокує захворювання серцево-судинної системи, впливає на зір та психологічне здоров’я та крім цього діабет впливає на стан зубів. За даними спостережень, люди, які страждають на діабет, втрачають зуби частіше вдвічі.

Вчені проаналізували дані понад 37 тисяч американців, які зверталися до стоматологів упродовж сорока років. У ході вивчення було виявлено зв’язок між діабетом та випаданням зубів. Захворювання ясен у діабетиків часто явище і саме воно призводить до випадання зубів.

Людям, які страждають на діабет слід дуже уважно ставитися до стану ротової порожнини. Не нехтувати чисткою зубів і використанням зубної нитки, а також відвідувати консультації стоматолога щонайменше раз на шість місяців.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.