Хто більше слідкує за зубами?

Більщість з нас знає, що чищення зубів потрібно проводити вранці і ввечері. Також рекомендовано очищати зуби після їжі, але в цьому випадку не завжди  під рукою паста з щіткою.

В Америці було проведено дослідження, в ході якого з’ясувалося, що чоловіки беруть до рук зубну щітку рідше ніж жінки вдвічі. Чому так відбувається, дослідники не можуть сказати.

В окремих стоматологічних клініках США волонтери проводили опитування. За підсумками стало зрозуміло, що більшість чоловіків пацієнтів стоматологічних клінік не готові чистити зуби після кожного їди, жінки ж навпаки. Також чоловіки дуже неохоче йдуть на прийом до стоматолога для профілактичного огляду, а частіше навіть просто ігнорують такі візити.

Така поведінка чоловіків веде до того, що вони більш схильні до різноманітних стоматологічних захворювань. Зуби більше схильні до карієсу, утворення зубного каменю, а також збільшується ризик запалення ясен.

У ході опитування було з’ясовано, що американки в середньому відвідують стоматолога раз на три місяці. Такі візити дозволяють вчасно виявити можливі проблеми та вирішити їх на ранній стадії.

Якщо навіть після прийому їжі почистити зуби неможливо, то можна просто прополоскати рот або пожувати жуйку протягом 10-15 хвилин.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.