Гігієна порожнини рота. Чи треба чистити зуби після їжі?

Чищення зубів – це невід’ємна процедура, яку ми повинні виконувати вранці та ввечері. Також  буде не зайвим чистити зуби після їжі.

Потрібно це робити для того, щоб зняти маленькі частинки їжі, що налипли на зуби, які стають гарним живильним середовищем для бактерій, що викликають карієс.

Однак, професор Говард Гембл опублікував доповідь, в якій йдеться про те, що відразу після їжі зуби чистити не можна. Справа в тому, що почистивши зуби одразу після їжі, ми руйнуємо тканини зуба. Протягом двадцяти хвилин після їди зуби піддаються впливу кислоти, що потрапила на зуби з їжею. Почистивши відразу зуби, кислота проникає углиб зуба досить швидко. Виходить, що ми її втираємо.

Споживані нами продукти здебільшого мають високу кислотність. Після їх вживання кислота проникає в зубну емаль та дентин, що призводить до руйнування. Застосувавши зубну щітку, ми посилюємо ситуацію.

Час, після якого найкраще почистити зуби – це від сорока хвилин до години після їди. А для того, щоб позбавитися дрібних шматочків, що прилипли до зубів, можна прополоскати рот звичайною водою.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.