Фторлак. Використання для зубів

Зубна емаль є найміцнішою тканиною, але повсякденні навантаження, такі як контрастна за температурою їжа або агресивні процедури, що відбілюють, здатні завдати їй шкоди. Але навіть якщо ви дбаєте про свої зуби і не відчуваєте емаль на міцність, вона все одно з часом витончується.

Відновити міцність емалі допоможе використання фторлаку. Фторлак – це в’язка рідина коричневого кольору, що має хвойний запах. У складі фторлаку присутні наступні компоненти: шелак, ялиця ялиці, фторид натрію, хлороформ і етиловий спирт.

Лак наносять на поверхню зубів. Висохнувши, лак утворює захисний шар на зубах. Така процедура забезпечує захист зубів протягом тривалого часу.

Фторлак впливає на мікроорганізми, що мешкають на зубах. Його дія перешкоджає виділення бактеріями кислоти, що руйнує емаль.

Фтор, що міститься в лаку при взаємодії з емаллю, утворює захисний шар. Крім цього, фторлак позитивно діє на здоров’я ясен.

Використання фторлаку є чудовим профілактичним засобом проти розвитку карієсу та пародонтиту. Нанесення лаку на поверхню зубів знизить високу чутливість до гарячої чи холодної їжі.

Процедура покриття зубів фторлаком настільки проста, що її можна провести в домашніх умовах, ознайомившись з інструкцією.

Покрити зуби фтором в Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.