Флюс. Засоби народного лікування.

Частим ускладненням пульпіту є виникнення флюсу. Це дуже неприємне явище При цій хворобі спостерігається набряк ясен і сильний біль, який робить життя нестерпним.

Відразу варто зазначити, що повністю вилікувати флюс у домашніх умовах без звернення до лікаря не можна. Ранню стадію флюсу можна вилікувати за допомогою антибіотиків, але їх повинен призначати лікар. Якщо процес перейшов на гнійну стадію, то без хірургічного втручання не обійтися.

Народні засоби можуть бути використані як допоміжні. Вони сприяють зняттю зубного болю та опухлості з ясна. Для цього готують відвари трав для полоскання. Слід пам’ятати, що перед полосканням відвар повинен охолонути.

Найбільш популярні народні засоби:

  1. Шавлія. Шавлія має гарну протизапальну та знеболювальну властивість. Готувати полоскання потрібно у пропорції одна столова ложка шавлії на склянку окропу. Дати відвару настоятися та процідити.
  2. Корінь лепехи. Застосовується для дезінфекції порожнини рота та зняття запалення. Використовується при пульпіті, періоститі та захворюванні ясен Полоскати порожнину рота відваром кореня лепехи потрібно від 4 до 6 разів на день.
  3. Деревій. Знімає опухлість при запаленні ясен та при флюсі. Столову ложку деревію заливають склянкою окропу і настоюють близько 20 хвилин. Полоскати потрібно після їди.
  4. Звіробій. Застосовується у поєднанні з корою дуба та шавлією як сильний протизапальний засіб.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.