Естетична стоматологія в Сумах

Естетична стоматологія в Сумах направлена на формування красивої посмішки. Не кожна людина обдарована від народження рівними красивими зубами. У багатьох людей спостерігається викривлення зубів.

Раніше люди зі скривленими передніми зубами комплексували та соромилися посміхатися, щоб оточуючі не бачили негарні зуби. Сьогодні сучасна стоматологія здатна зробити ідеальну посмішку навіть за найсильніших аномалій прикусу.
Естетична стоматологія має низку способів перетворення посмішки. Навіть повна відсутність передніх зубів не є проблемою для справжніх професіоналів. На місце відсутніх зубів імплантати вживлюються, далі на них встановлять коронки, відрізнити які від справжніх зубів дуже важко, особливо коли застосовуються коронки на основі оксиду цирконію.
Якщо зуби збережені, існують інші методи.
Неправильний прикус зазвичай лікується за допомогою брекетів. Ортодонтичне лікування триває довго, проте не передбачає оперативного втручання.
Приховати всілякі дефекти передніх зубів можна встановленням вінірів. Вініри – тонкі керамічні пластини, які встановлюються на передню поверхню зубів. З допомогою таких пластин формується ідеальний ряд. Сколи, тріщини, викривлення, щілина між зубами – все приховає встановлення вінірів. Щоправда, для цього доведеться обточувати зуби на товщину пластини, щоб вони не випирали із зовнішнього ряду.

Стоматологія в Сумах Brilliant Smile  допоможе отримати посмішку мрії.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.