Естетична стоматологія у Сумах. Бондінг.

Бондінгом називають процедуру відновлення зубів у косметичній стоматології. Проводиться вона у вигляді нанесення на зуб шару композитного матеріалу.


Бондінг використовується для перекриття різних дефектів таких як: тріщини та відколи емалі, небажаний відтінок зуба, міжзубний проміжок, неправильна форма зуба.
Проведення процедури бондінгу займає трохи більше півгодини. Для початку зуб очищається від нальоту та обробляється спеціальним складом, що утворює на поверхні зуба мікрорельєф. Це потрібно для більш надійного зчеплення поверхні зуба та композитного матеріалу. Алеї підбирається відтінок композитного матеріалу. Зуб знежирюється, висушується. На нього шар за шаром наносять композит і впливають на нього ультрафіолетовими променями для того, щоб він затвердів. Завершується бондинг зняттям надлишків композиту та поліруванням поверхні.
Переваги бондингу:
1. Бондінг займає зовсім небагато часу. Це найшвидший спосіб відновити зуб.
2. Анестезія під час проведення процедури не потрібна, оскільки пацієнт не відчує болю.
3. Більше естетичний вигляд ніж у звичайних пломб.
4. Тривалий термін служби (понад десять років).
5. Відновлення зубів композитом може дозволити собі практично кожен через невисоку вартість.
Особливостей у догляді за зубами після відновлення немає. Зуби чистять звичайною щіткою та пастою двічі на день. Але слід уникати сильного тиску на композит, оскільки він має властивість сколюватися, тому горіхи краще зубами не колоти.

Відновити красу своєї посмішки в Сумах можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.