Електричні зубні щітки. Якими вони бувають?

Електрична зубна щітка дедалі більше завойовує популярність серед споживачів. Вибрати електричну зубну щітку або продовжувати користуватися звичайною – особистий вибір кожного. Однак, чистити зуби звичайною щіткою потрібно вміти правильно, а це вміють не всі робити.

Чищення зубів електричною щіткою набагато легше. Не потрібно думати про правильність рухів під час чищення. Щетинки електричної щітки самі рухаються у потрібному напрямку.

Покупці електричних зубних щіток не можуть поділити їх на види. Давайте спробуємо це зробити:

  • Найпростіші та найдешевші електричні щітки. Вони здійснюють прості механічні рухи за рахунок приводу в ручці.
  • Іонні зубні щітки. У їхній конструкції немає електричного приводу. Відрізняється така щітка від простої тим, що має всередині стрижень, виготовлений з оксиду титану. Під час чищення зубів виділяються іони з допомогою на стрижень слабкого струму. Іони, що виділяються, вступивши в реакцію з іонами кислоти, що виділяються хвороботворними бактеріями, нейтралізують дію кислот, що руйнують зуби.
  • Ультразвукові щітки. Ультразвук – це коливання певної частоті. За рахунок коливань ворсинки зубної щітки надійно очищають зуби. Також ультразвук руйнує зубний камінь потрібно менше механічних рухів.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.