Дитячий стоматолог в Сумах

Здоров’я зубів людини залежить не тільки від того, як вона їх правильно чистить, чи робить вона це щодня, чи правильно харчується, чи регулярно відвідує стоматолога. Здоров’я зубів багато в чому залежить від того, наскільки правильно їх доглядали в дитинстві.

Дбає про здоров’я зубів своєї дитини батьки повинні починати з появи першого зубика. Вже цьому етапі карієс здатний вражати незміцнілі зубики. Після годування на зубах дитини залишається наліт, що сприяє розвитку карієсу. Батьки повинні очищати зубки та ясна малюка. Робити це можна намоченою ваткою чи марлею.

Перший візит до стоматолога рекомендовано нанести після прорізування перших кількох зубів. Лікар зможе проконтролювати розвиток зубів та дати деякі рекомендації.

Для чого це потрібно робити?

Карієс – захворювання, що вражає зуби і провокує їх випадання. Передчасне випадання молочних зубів призведе до того, що сусідні зуби почнуть рухатися на місце, що звільнилося, закриваючи шлях до прорізування корінного зуба. Корінний зуб рухатися в  вільне місце і проріжеться там де зможе. Так ми отримуємо неправильний прикус і всі наслідки (дефект мови, зміна рис обличчя, підвищена стирання зубів і т.д.).

Крім цього, заражений карієсом молочний зуб може перенести інфекцію на зачаток постійного зуба і в результаті той теж буде зруйнований.

Поставити запитання дитячому стоматологу у м. Суми можна у нас на консультації.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.