Дитячий стоматолог в м. Суми

Прорізування першого зуба у дитини – це значуща подія у житті кожного з батьків. Однак період прорізування зубів часто проходить неспокійно як для самих малюків, так і для їх батьків.

У цей період дитина стає плаксивою, погано спить. У нього болять ясна і підвищується температура. Батьки повинні знати, як полегшити малюкові стан.

Ось зубки прорізалися. Тепер батькам потрібно подбати про те, щоб зуби, що тільки що з’явилися, не були схильні до карієсу. Для цього слід розпочати догляд за ними. Крім традиційних пасти та щітки для збереження здоров’я молочних зубів застосовується герметизація фісур – заглиблень на жувальних зубах.

Якщо карієс з’явився, важливо вчасно звернутися до дитячого стоматолога за лікуванням. Лікувати молочні зуби також важливо як і постійні. Рання втрата молочних зубів призводить до розвитку неправильного прикусу. Крім цього, інфекція, що поширюється, може пошкодити зачаток постійного зуба.

Ще одна проблема у дітей – аномалії прикусу. Неправильний прикус спричиняє масу поблеєм: порушення дикції, зміна рис обличчя, стирання зубів, захворювання нижньо-щелепного суглоба тощо. До того ж, виправлення прикусу в дитячому віці проходить ефективніше і швидше, оскільки зуби податливі.

На кожному з етапів розвитку зубів у дитини слід консультуватись у дитячого стоматолога. Періодичні консультаційні візити до дитячого стоматолога дозволять уникнути можливих проблем, а також вчасно зреагувати за її виникнення.

Задати питання дитячому стоматологу у м. Суми можна на консультації у нашій клініці.

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.