Дитячий стоматолог м. Суми. Чому треба лікувати молочні зуби

Батьки часто цікавляться, наскільки важливо лікувати молочні зуби, адже вони все одно повипадають. Звичайно, що молочні зуби замінять постійні, але це займе деякий час. Зміна молочних зубів на постійні проходить  в період з п’яти до дванадцяти років (спочатку передні, потім жувальні).

Чому важливо зберегти молочні зуби?

Молочні зуби виконують наступні важливі функції:

  • Процес травлення залежить від якості пережовування їжі. Саме це забезпечується молочними зубами.
  • Формування правильної вимови також залежить від здоров’я молочних зубів. Потім це буде тяжко скорегувати.
  • Здоров’я молочних зубів дує важливе для формування щелепи та прикусу. Рання втрата молочних зубів призводе до того, що щелепа росте непропорційно і під час прорізування постійних зубів розвивається неправильний прикус за рахунок не достатку місця для прорізування

Слід зауважити, що хворі молочні зуби впливають на психологічний стан дитини. Діти звертають увагу на хворі зуби і можуть дразнити.

Батьки повинні привчати дитину до гігієни зубів з самого малечку і своєчасно реагувати на виникнення проблем. Якщо не лікувати молочні зуби, то це призведе до серйозних наслідків. Тож своєчасно відвідуйте дитячого стоматолога.

Записатись до дитячого стоматолога в м.Суми можна за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.