Дитячий карієс. Дитячий стоматолог в Сумах

Здоров’я дитини залежить не тільки від того, що вона їсть або як правильно чистить зуби. Дбати про здоров’я свого малюка потрібно починати майбутній мамі ще до появи малюка на світ.

Вчені з Канади заявляють, що згідно з їхніми дослідженнями здоров’я зубів дитини в майбутньому залежить від утримання в організмі жінки під час вагітності вітаміну D.

Таке твердження дає пояснення тому, як деякі діти щодня правильно чистять зуби, користуються ополіскувачами та зубними нитками після їди, але все одно є частими пацієнтами дитячого стоматолога. Інші ж навпаки – зневажливо ставляться до гігієни ротової порожнини, але проблеми із зубами має вкрай рідко. За твердженням вчених, такі ситуації пояснюються не спадковим фактором або везінням, а рівнем вітаміну D в організмі матері, коли вона була вагітна.

Інтенсивність захворювання на дитячий карієс і рівень вітаміну D в жіночому організмі пов’язали вчені з Канади. Вони провели спостереження за 207 жінок у період вагітності, переважно із небагатих сімей. Після 16 місяців після появи дитини дитячий стоматолог оглянув стан зубів малюків.

У третини майбутніх матерів рівень вітаміну в організмі був низьким. У 30% дітей згодом були виявлені ознаки карієсу, що розвивається, в більшості випадків це були діти мам, з низьким рівнем вітаміну.

Виходячи з вищесказаного, лікарі просять звернути увагу на якість харчування жінок під час вагітності.

Отримати консультацію стоматолога в м. Суми можна в в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.