Домашнє відбілювання за допомогою кап

Відбілювання зубів – сама популярна процедура в косметичній стоматології. Незважаючи на те, що найрезультативніший спосіб відбілювання зубів є професійне відбілювання в кабінеті стоматолога, багато хто бажає відбілювати зуби в домашніх умовах.

Сьогодні в інтернеті можна багато знайти рецептів домашнього відбілювання. Але слід розуміти, що такі маніпуляції можуть завдати шкоди вашим зубам. Тому краще вибрати професійні засоби для домашнього відбілювання. Одним з таких є відбілюючи капа.

Капа – повністю прозора конструкція, яка одягається на зуби.  Для того, щоб відбілити зуби окрім капи необхідно мати спеціальний відбілюючий гель. Гель впливає на зуби, відбілюючи їх, а капа захищає від слини, яка може змити відбілюючий склад. При нанесені гелю важливо не перебільшити, так як він може подразнювати ясна.

Тривалість носіння кап буває різна. Бувають капи, які достатньо носити півгодини, а бувають такі, що одягають на всю ніч. Увесь курс відбілювання в середньому триває до двох тижнів. По завершенню курса зуби стають на 4-5 тонів світлішими.

Для збереження ефекту від відбілювання слід притримуватись рекомендацій, бути обережними з фарбуючи ми продуктами.

Перед початком відбілювання зубів рекомендується отримати консультацію стоматолога.

Отримати консультацію стоматолога в Сумах можна в нашій клініці.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.