Догляд за зубами

Навіть дітям відомо, щоб зуби були здоровими потрібно за ними доглядати. Лікарі нашої клініки щодня стикаються із захворюваннями, виникнення яких пов’язане з відсутністю гігієни ротової порожнини чи неправильного її проведення. Давайте розберемося як правильно слід доглядати свої зуби.

Гігієна ротової порожнини поділяється на індивідуальну та професійну.

Слід нагадати, що чистити зуби потрібно двічі на день – вранці та ввечері. Індивідуальний догляд за порожниною рота передбачає використання індивідуальних засобів гігієни. Усі індивідуальні кошти поділяються на групи:

  1. Обов’язкові засоби. До них відносяться зубна щітка та паста (або зубний порошок).
  2. Додаткові кошти. До таких відносяться зубочистки та зубні нитки. Зубні нитки допоможуть очистити зуб у місцях, де зубна щітка не дістає.
  3. Допоміжні гігієнічні засоби: жувальна гумка, іригатори, ополіскувачі тощо.
  4. Лікувальні засоби: настої лікарських трав, гелі, таблетки, спеціальні зубні пасти.
  5. Контрольні засоби: тестові розчини та дзеркало.

Щодо професійної гігієни, то цю процедуру проводять у стоматологічному кабінеті. Вона необхідна для очищення зубів від нальоту та зубного каменю. Професійна гігієна є попереднім заходом для лікування багатьох захворювань. Чищення зубів проводиться перед підбором кольору майбутнього протеза.

Професійне чищення проводиться за технологією Air Flow. Принцип дії полягає в обробці зуба складом з абразивного матеріалу та води. Під тиском такий склад очищає зуби, не завдаючи шкоди зубній емалі.

Проведення професійного чищення зубів у м. Суми можна провести у нас.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.