Цікаве про чищення зубів

Кожна дитина знає, що для здоров’я зубів треба регулярно їх чистити. Цю процедуру проводять вранці та перед сном. Отож чистити зуби перед сном дослідники Оксфордського університету пропонують проводити незвично, а саме – з вимкненим світлом. Чому так?

Чистити зуби у темряві рекомендують неврологи університету Оксфорда. Професор Рассел Фостер зібрав групу фахівців, яка провела низку досліджень і дійшла висновку, що самопочуття людини наступного дня залежить від того, в яких умовах він почистив зуби перед сном.

Вчені, виходячи з досліджень, стверджують, що чистити зуби у темряві означає забезпечити собі здоровий сон. За словами дослідників, чистка зубів без світла здатна підготувати організм до відпочинку, а саме від того, як минула ніч, залежить і самопочуття людини наступного дня.

Чищення зубів з увімкненим світлом, за словами вчених, змушує організм не спати і після людина може відчувати втому від недосипання.

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.