Чищення зубів ультразвуком в Сумах

Регулярний догляд за зубами – це необхідні дії для профілактики стоматологічних захворювань. Але повністю очистити зуби та позбавитись від твердого нальоту за допомогою однієї тільки зубної щітки неможливо. І тут на поміч приходить професійна чистка зубів ультразвуком.

Чистка зубів ультразвуком – це надійний спосіб санації ротової порожнини, що дозволяє позбавитися від зубного каменю та нальоту. Проводиться процедура спеціальним апаратом – скалером. Окрім того, що така процедура дуже гарний спосіб попередити розвиток карієсу, після чищення ультразвуком зуби стають білішими.

Який принцип дії ультразвукового скалера?

За допомогою скалера на поверхню зубів діє ультразвукова вібрація. Завдяки ультразвуковим хвилям відбувається руйнування м’яких та твердих відкладень на поверхні зубів. При цьому шкоди самим зубам ультразвук не робить. Сама процедура проводиться без застосування анестезії і не приносить пацієнту будь-якого дискомфорту.

За допомогою ультразвуку можна якісно очистити проміжки між зубами та під яснами, попереджуючи таким чином запальні процеси в яснах.

Також слід відмітити безпечність такого способу чистки та відсутність побічної дії.

Провести чистку зубів ультразвуком в Сумах можна в нашій клініці

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.