Чищення зубів ультразвуком у Сумах

Усі ми бажаємо мати білосніжну посмішку, але у процесі нашої життєдіяльності на зубах осідає наліт, якого ми намагаємося позбутися за допомогою зубної щітки. Однак зубна щітка не може повністю і ідеально очистити зуб і дістатися важкодоступних місць.

Не знятий зубний наліт з часом твердіє і перетворюється на зубний камінь.

Зубний камінь є ідеальним місцем існування для хвороботворних бактерій, які викликають запальні процеси в яснах і карієс. Тому його потрібно позбутися.

Самостійно зняти зубний камінь дуже важко та небезпечно, оскільки можна пошкодити емаль. Найкраще з цією проблемою звертатися до стоматолога. Він за допомогою ультразвуку проведе зняття зубного каменю безболісно і без шкоди для здоров’я зубів.

Ультразвукове чищення найчастіше проводиться перед пародонтальним лікуванням або при знятті м’якого нальоту.

При чищенні зубів ультразвуком використовують скалер Air Flow, а також абразивні та фторосодержащіе склади.

Проводити процедуру професійного чищення лікарі рекомендують двічі на рік. Це є гарною профілактикою карієсу і хвороб ясен. Так само після чищення зуби стають на кілька тонів світлішими, що перетворить вашу усмішку.

Відбілити зуби  у Сумах можна в клініці Brilliant Smilee

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.