Чим небезпечна аномалія прикусу?

Неправильним прикусом страждає більшість людей у всіх країнах. Раніше неправильний прикус вважався лише естетичним дефектом і його виправлення здавалося необов’язковим. Але сьогодні фахівці характеризують неправильний прикус не лише привабливою посмішкою.

Причини розвитку неправильного прикусу можуть бути різними. Неправильний прикус дитина може успадкувати від своїх батьків, а може неправильний прикус бути і придбаним. Розвиток аномалії прикусу формується при штучному вигодовуванні, ссанні пальця, травмах щелепи та передчасній втраті молочних зубів.

Дефекти прикусу утворюються внаслідок нестачі фтору та кальцію у вживаних продуктах та через хвороби дихальної системи.

Не варто думати, що неправильний прикус лише естетична проблема. Він може зашкодити здоров’ю внутрішніх органів. Внаслідок того, що пережовування їжі утруднене аномалією прикусу, у шлунок потрапляє погано пережована їжа. З цієї причини виникають захворювання шлунково-кишкового тракту.

Неправильне змикання зубів веде до передчасного зношування емалі. Як відомо, емаль – захисний шар зубів. При її ушкодженні ураження карієсом неминуче.

Виправити прикус допоможе лікар-ортодонт. Не варто зволікати з ортодонтичним лікуванням, адже чим довше його відкладати, тим лікування буде важче.

Отримати консультацію ортодонта в м. Суми можна у нас

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.