Чи є необхідність в зубній нитці?

Гігієна порожнини рота – це необхідна щоденна процедура, яка дозволяє зменшити можливість розвитку карієсу, та підтримувати гарний зовнішній вигляд своєї посмішки.  Головними інструментами для цього слугують зубна щітка і паста. Однак окрім них існують і допоміжні засоби.

Одним з таких допоміжних засобів є зубна нитка або флос. За її допомогою можна забезпечити чистоту в  міжзубних проміжках. Однак в останні роки експерти розділились на два табори. Одні говорять про необхідність застосування зубної нитки, інші – проти.

Незаперечною перевагою зубної нитки  е можливість очищення зубів в важкодоступному місці, що знижує ймовірність контактного карієсу. Ниткою можна витягнути шматочки їжі – джерело інфекції.

Стосовно негативної сторони застосування нитки, то це ймовірність отримання травми при неправильному використанні. Це призводить до виникнення запальних процесів і ще більшого розповсюдження інфекції. Також користуватися зубною ниткою не можна дітям (через чутливість тканин), при запальних захворюваннях ясен, пародонтозі та загальних інфекційних захворюваннях.

Через те, що однозначної відповіді на доцільність використання зубної нитки немає, то застосовувати зубну нитку має сенс при потраплянні їжі між зубами. Користуватися нитками слід уважно.

Краще віддати перевагу проведенню професійної чистки зубів в кабінеті стоматолога  декілька разів на рік.

Записатись на професійну чистку зубів у Сумах можна за телефоном.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.