Чи такий корисний чай з лимоном?

Чай з лимоном – улюблений напій багатьох людей. Як відомо, лимон багатий на вітамін С і тому чай з лимоном вважається не лише смачним напоєм, а й корисним.

Існує думка, що гарячий чай з лимоном покращує травлення і є відмінним засобом у боротьбі із зайвою вагою. Також його використовують при простудних захворюваннях.

Вживання гарячої води з лимоном вважається також корисним. Вважається, що такий напій потрібно пити при розладі шлунка, він корисний для печінки та виводить токсини з організму.

Часто ранок починається з чаю з лимоном, але така звичка може негативно вплинути на здоров’я наших зубів. Стоматологи стверджують, що гаряча вода з лимоном чи чай мають високу кислотність. Як відомо, вплив кислоти згубно впливає на емаль зубів і може знебарвити зуби.

Рівень РН гарячих напоїв з лимоном більше 2, Це означає, що напій має дуже високу кислотність. Гаряча вода лише посилює цей показник. І руйнування емалі при комбінуванні гарячої води та високої кислотності значно прискорюється. Як показує статистика частими «жертвами» подібних напоїв стають діти, у яких емаль ще не встигла зміцніти.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.